WitamyDla BiznesuDla InstytucjiRealizacjeReferencjeKontakt / Praca
Biura
Hale magazynowe
Hale przemysłowe
Hotele i Pensjonaty
Oświetlenie sklepu
Tereny zewnętrzne
Parkingi i Garaże
Projektowanie
ProjektowanieJednym z głównych obszarów działalności Optimum Lighting są usługi związane z doradztwem. Optymalizacją oraz projektowaniem oświetlenia. W oparciu o sprawdzone technologie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę w dziedzinie oświetlenia, realizujemy projekty o najwyższych parametrach jakościowych. Wdrażamy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które zapewniają skuteczność działania. Oświetlenie budowane na podstawie stworzonych przez nas projektów zapewnia spełnienie obowiązujących norm i założeń.

Optimum Lighting korzysta z wiedzy doświadczonych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz uprawnienia, których potwierdzeniem są świadectwa kwalifikacyjne.

Przygotowywane przez nas projekty oraz oferowane technologie są dostosowywane specjalnie do potrzeb klienta. W oparciu o wyniki pomiarów projektujemy optymalne rozwiązania indywidualnie.

W obszarze projektowania kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem projektów zarówno oświetlenia wnętrzowego jak i zewnętrznego w zakresie takim, jak:

  • drogi i ulice;
  • parkingi;
  • budynki;
  • parki;
  • hale przemysłowe;
  • magazyny;
  • biura.

W projektach wykorzystujemy nowoczesne, sprawdzone technologie systemów oświetlenia bazujące na efektywności energetycznej oraz optymalizacji kosztów utrzymania, a jednocześnie o najwyższych, dostępnych na rynku, parametrach jakościowych.

 

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy?

Prześlij do nas informację o Twoim temacie. Skontaktujemy się z Tobą.

 


Kontakt telefoniczny pod numerem : +48 61 887 40 40

Kliknij tutaj, aby skontaktować się via e-mail.WitamyDla BiznesuDla InstytucjiRealizacjeReferencjeKontakt / Praca