WitamyDla BiznesuDla InstytucjiRealizacjeReferencjeKontakt / Praca
Biura
Hale magazynowe
Hale przemysłowe
Hotele i Pensjonaty
Oświetlenie sklepu
Tereny zewnętrzne
Parkingi i Garaże
Projektowanie
Hale magazynowe


Sprawna logistyka, to obecnie jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Magazyny są jednym z ważniejszych obszarów we wszystkich firmach, gdzie ze względu na wartość towarów, wymóg sprawnej komunikacji i bezpieczeństwo, wymagamy najlepszych, optymalnych rozwiązań oświetleniowych. Wysokość magazynów, to niebagatelny parametr dla wyboru optymalnej wersji oświetlenia, a przede wszystkim najwyższej jakości stosowanych produktów. Koszty wymian źródeł światła, ich napraw, to jeden z głównych kosztów utrzymania oświetlenia.

Pamiętajmy, że magazyny to bardzo często powierzchnie, w których praca odbywa się w sposób nieregularny,  tymczasowy, a pracownicy nie przebywają w nich w systemie pracy ciągłej. Stąd wyposażenie oświetlenie w system inteligentnego sterowania umożliwia optymalne zarządzanie jakością pracy, a przede wszystkim kosztami utrzymania. Technologia LED, dzięki charakterystyce pracy (załączanie, wyłączanie, zmiana natężenia) w doskonały sposób umożliwia wykorzystanie pełnego potencjału, jakie daje powiązanie automatyki oraz oświetlenia.

W naszej działalności spotkaliśmy się już wielokrotnie z przestarzałymi, energochłonnymi systemami oświetlenia, które dzięki sprawnemu procesowi modernizacji zostały zmodernizowane i uzyskały status spłaconych inwestycji, bez zwiększania środków finansowych przeznaczonych na utrzymanie instalacji dotychczasowych.

Ważne – inwestując dziś pamiętaj o kosztach utrzymania jutro.

Już teraz skorzystaj z oferowanej przez Optimum Lighting technologii LED, która - wg prognoz - w ciągu najbliższych 5 lat obejmie blisko 4/5 ogólnej powierzchni magazynowej na świecie.

W przypadku HAL MAGAZYNOWYCH przygotowaliśmy dla Państwa nastepujące usługi:

  • Audyt energetyczny,
  • Projektowanie,
  • Optymalizacja istniejących systemów oświetleniowych,
  • Usługa modernizacji systemu oświetlenia,
  • Budowa systemu oświetlenia,
  • Realizacja w formule ESCo,
  • Organizacja finansowania dla procesów inwestycyjnych.

Kontakt telefoniczny pod numerem : +48 61 887 40 40

Kliknij tutaj, aby skontaktować się via e-mail.WitamyDla BiznesuDla InstytucjiRealizacjeReferencjeKontakt / Praca